Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortailPortail  ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Меню
Latest topics
» Търся ;
Полезна ли е бирата? I_icon_minitimeby Johny Сря 18 Мар 2009 - 19:58

» Kaliakra Harley-Davidson Rock Fest
Полезна ли е бирата? I_icon_minitimeby Johny Пет 13 Мар 2009 - 21:01

» Рок-енд-рол пуф-паф
Полезна ли е бирата? I_icon_minitimeby mzperx Чет 5 Мар 2009 - 14:47

» Вицове и забавни истории
Полезна ли е бирата? I_icon_minitimeby Johny Сря 4 Мар 2009 - 13:22

» Dictionaries & Language Packs (Firefox only)
Полезна ли е бирата? I_icon_minitimeby Johny Чет 5 Фев 2009 - 0:08

» Живот в малък или голям град?
Полезна ли е бирата? I_icon_minitimeby MitkoKvn Сря 4 Фев 2009 - 11:55

» Българско кино
Полезна ли е бирата? I_icon_minitimeby mzperx Пон 2 Фев 2009 - 23:43

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 18, на Вто 11 Ное 2014 - 16:50

 

 Полезна ли е бирата?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
mzperx
Начинаещ
mzperx


Брой мнения : 37
Age : 51
Registration date : 15.01.2009

Полезна ли е бирата? Empty
ПисанеЗаглавие: Полезна ли е бирата?   Полезна ли е бирата? I_icon_minitimeНед 1 Фев 2009 - 23:53

Бирата и виното са препоръчителни за съдовата система. Жълтите, червените и виолетовите багрилни вещества във виното предотвратяват съсирването на кръвта. Този факт е потвърден от редица проучвания.

При хора, които изобщо не пият алкохол, рискът от инсулт е с 30% по-висок, отколкото при тези, които обичат да си пийват бира или вино.

Бирата лекува язвата на стомаха. Хмелът и високото съдържание на витамин В успокояват стомашните нерви. Намалява се свръхпроизводството на стомашна киселина, предизвикано от стрес.

Когато човек усети, че започва да се разболява, той може да започне да пие бира в по-големи количества. Алкохолът повишава съпротивителните сили на човешкия организъм и болестта не настъпва или протича в по-слаба форма.


Ей т`ва го изнамерих преди няколко години отнякъде, даже не помня откъде , но си го пазя и прочитам от време навреме /след третата бира/ зада се успокоявам drunken
BTW първата си бира изпих някъде около двайстата си година докато бях студент.
Твърд алкохол си позволявам рядко , но вино пия ...
Виж цигарите определено вредят и не трябва да се започват НИКОГА ,това го знам от личен опит.
Върнете се в началото Go down
Baker_2
Moderator
Baker_2


Брой мнения : 17
Age : 33
Местожителство : Kavarna
Registration date : 19.05.2008

Полезна ли е бирата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полезна ли е бирата?   Полезна ли е бирата? I_icon_minitimeПон 2 Фев 2009 - 13:20

А ето защо от хремав в по напреднал стадий не отивам Very Happy Но наистина бирата си е най-хубавото нещо,освен за това което каза,помага и за бъбреците.Аз например когато свалям килограми някой път се подлагам на от мен измислената бирена диета.Ако огладнея или след тренировка една две бири и се надувам и не ми се яде Wink
Е и както всяко друго нещо и това си има своите минуси (получава ти се едно бирено коремче,и язак за труда който си положил но няма как Smile )
Иначе и аз съм на това мнение за разлика от алкохола в нормални количества разбира се,цигарите убиват...
Върнете се в началото Go down
MitkoKvn
Moderator
MitkoKvn


Брой мнения : 37
Age : 33
Местожителство : Каварна
Registration date : 23.05.2008

Полезна ли е бирата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полезна ли е бирата?   Полезна ли е бирата? I_icon_minitimeПон 2 Фев 2009 - 20:22

Ае то и бирата има вредно действие ,ама по тая логика за вредното се смята и дишането , така че НАЗДРАВЕ Cheers
Върнете се в началото Go down
http://www.kavarna.bg
mzperx
Начинаещ
mzperx


Брой мнения : 37
Age : 51
Registration date : 15.01.2009

Полезна ли е бирата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полезна ли е бирата?   Полезна ли е бирата? I_icon_minitimeПон 2 Фев 2009 - 22:59

Има ако пиеш по каса на ден , но тогава надали ще се замисляш по въпроса clown
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Полезна ли е бирата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полезна ли е бирата?   Полезна ли е бирата? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Полезна ли е бирата?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Обща дискусия :: Дъра бъра-
Идете на: